Final Butik Bakırköy / 0 (212) 543 22 67 / 0 (212) 542 55 15
Final VIP Bakırköy / 0 (212) 583 95 82
whatsapp
2017-2018 GURUR TABLOMUZ
2017-2018 GURUR TABLOMUZ
ÖZGE BARUT CERRAHPAŞA TIP (İNG)
BURAK CEBE MARMARA TIP
MELİKŞAH ARSLAN MARMARA İ TIP
YUSUF ARSLAN MARMARA TIP
TUĞBA DALGIÇ TRAKYA TIP
BÜŞRA OBUZ EGE TIP
AÇELYA HINISLI EGE TIP (İNG)
METİN KÜÇÜKİŞCAN KOÇ TIP
FEYZA DARENDE BEYKENT TIP
YAKUP EMRE TEKİN 18.Mar TIP
SİNEM ARİF SAKARYA TIP
A. BERK NİZAMLIOĞLU İSTİNYE TIP
MURAT KAYA İSTİNYE TIP
HAZAL KARADAĞ BİRUNİ TIP
EBRU BERBEROĞLU KOCAELİ TIP
KURTHAN SONKAYA KOCAELİ TIP
E. NAHİDE ÇELİK TRAKYA TIP
HESNA KORU ÇAPA DİŞ
ŞAFAK KOÇ ÇAPA DİŞ
GAMZE SEVİNÇ MARMARA DİŞ
BERKAY SIRAKAYA İZMİR DİŞ
ÇAĞLA ÖZDEMİR ORDU DİŞ
ERAY BIYIK TRAKYA DİŞ
ÇAĞLA SUNAY İSTANBUL ECZACILIK
TUĞBA AYDOĞDU İSTANBUL BES. VE DİYET.
BUSE GÜLLER BİLGİ BES. VE DİYET.
MERVE KARAKAYA SZÜ DİYETİSYENLİK
ZEYNEP ÇALIŞKAN MARMARA HUKUK
TAYLAN KOÇAK TÜRK-ALMAN HUKUK
BEYZA BULUT KIRKLARELİ HUKUK
EGE İSTANBULLU İSTANBUL ŞEHİR HUKUK
SENA ÇAKALOĞLU SAKARYA HUKUK
PELİN ALTUNTAŞ BİLGİ HUKUK
DENİZ DURMUŞ ODTÜ MİMARLIK
ÇAĞLA KARDEMİR KOCAELİ MİMARLIK
SELİN KILIÇ MEDİPOL MİMARLIK
YAĞMUR SANGIR AREL MİMARLIK
YAREN YAVUZ İSTİNYE MİMARLIK
ASLI ÖZ MARMARA İÇ MİMARLIK
DOĞA ATEŞ BEYKENT İÇ MİM (%100 )
RUŞEN TUNCER BEYKENT İÇ MİM ( %75)
FATİH YILMAZ TEKİRDAĞ PEYZAJ MİM
BURAK ARSLAN ODTÜ MAKİNE MÜH.
C. MALATYALIOĞLU YILDIZ TEKNİK MAKİNE MÜH.
K. MERT ÖZTÜRK İSTANBUL İNŞAAT MÜH.
SİNAN GÜNERİ MEF İNŞAAT M (%100)
A. HAKAN YILDIRIM SAKARYA İNŞAAT MÜH.
MÜCAHİT TÜYSÜZ SAKARYA İNŞAAT MÜH.
T. ŞAHİN ÇAVDAR MEDENİYET İNŞAAT MÜH.
İREM ASLAN YILDIZ TEKNİK ENDÜSTRİ MÜH.
HÜSNA UYGUR ŞEHİR ENDÜSTRİ M (%50)
MEHMET TOK MEF ENDÜSTRİ MÜH.
BEGÜM ÖZAY İSTİNYE ENDÜSTRİ MÜH.
ÖZGE YILGÜR ÖZYEĞİN BİLGİSAYAR M (%50)
UTKU KAAN BAHÇEŞEHİR BİLGİSAYAR M (%50)
DOĞUKAN KAYA ÖZYEĞİN BİLGİSAYAR
EMREN ŞENTÜRK TRAKYA BİLGİSAYAR PROG.
HİLAL BİL DÜZCE ULUSLARARASI İL
RABİA BOZDEMİR BİLECİK COĞRAFYA
EREN SARUHAN AYVANSARAY BİLGİSAYAR PROG.
AHMET ŞİMSEK İTÜ ELEKTRİK MÜH.
YAĞIZ KIZILIRMAK İTĞ ELEKTRİK MÜH.
MERT DİKBIYIK AKDENİZ ELEKTRİK MÜH.
İLAYDA MENGİ ODTÜ (KIBRIS) ELEKTRİK MÜH.
YUSUF YAŞAR BALIKESİR ELEKTR ELEKTRO M.
TÜRKAN KURT İTÜ ÇEVRE MÜH. (İNG)
ALEYNA BAYRAKTAR AYDIN FİZYOTERAPİ
BADEGÜL VARDAR ODTÜ ÇEVRE MÜH.
AHMET ŞİMŞEK İTÜ GEOMATİK MÜH.
ERDEMCAN ÖZNAN GEBZE KİMYA MÜH.
DENİZ TOSUNOĞLU YEDİTEPE KİMYA MÜH.
SİNEMNUR İNCE GEBZE BİYOMÜHENDİSLİK
CAN KÜÇÜKYILMAZ SABANCI DOĞA BİL M (%25)
AYKUT KULOĞLU BİLGİ FİZ TED REH
ONUR ÇAKMAK AREL FİZ TED REH
BERFİN ZENGİN İSTANBUL HEMŞİRELİK
ECEM KARAKUŞ ODTÜ SİYASAL
BAŞAK AYGÜL MEDİPOL SİYASET BİL (%100)
KAAN TEKNECİ YENİ YÜZYIL İŞLETME
AYŞENAZ ÖZOBUT ÖZYEĞİN U. İŞLETME (%50)
İZEL DEDE TÜRK ALMAN İKTİSAT
ÖZGÜR ÇOBAN ANADOLU İKTİSAT
ESRA ÇİFTÇİ ULUDAĞ İKTİSAT
POYRAZ DOĞAN BOĞAZİÇİ EKONOMİ
MELİS SAVAŞ KOÇ EKONOMİ
KAAN TANRIVERDİ MARMARA U. İLİŞKİLER
ELİF CİVELEK BİLGİ İŞLET - EKO (%100)
ECE KARAHAN KÜLTÜR ULUSLARARASI TİC
ÜMRAN ARSLAN YENİ YÜZYIL HEMŞİRELİK
BUSE BİLİR İSTİNYE HEMŞİRELİK
BERÇEM EKER İSTANBUL EBELİK
ÜMMÜHAN GÖREN BEYKENT AĞIZ VE DİŞ SAĞ
ŞEYMA GÖKER AYVANSARAY İ İLK VE ACİL YAR
SİMGE NUR ÇARDAK İSTANBUL TIBBİ LAB
MERVE KARCIK SELÇUK BİYOTEKNOLOJİ
ÖZGE GÜLTEKİN BEZMİALEM TIBBİ LAB
GÜLFİDAN BOYNUYOĞUN BİLECİK TIBBİ LAB
EZGİ SÖĞÜT YENİ YÜZYIL AMELİYATH HİZ.
ECEM OKSAY HALİÇ İÇ MEKAN TAS
EREN ÖZDEMİR KOÇ FİZİK
HELİN BİLGET EGE BİYOLOJİ
PINAR DAŞ TRAKYA KİMYA TEKN
CEM ALPER ATALAY AKDENİZ ALMANCA
MÜGE BİÇER FIRAT SOSYAL BİLGİLER
SİNEM NUR YAVUZ SAKARYA BANKA VE SİGORTA
YUSUF ŞEHİTOĞLU BEYKENT İLETİŞİM VE TASARIM
EREN YILMAZ PAMUKKALE YÖNETİM BİLİŞİM SİS
EMİRHAN ÇANAKÇI BEYKENT İLETİŞİM VE TASARIM
NUR İZCİ NİŞANTAŞI YÖNETİM BİLİŞİM SİS
KADİR TOPAL M. AKİF ERSOY YÖNETİM BİLİŞİM SİS
HAKAN VURAL MARMARA OTO KONTROL
YASİN ERDEM YILDIZ TEKNİK OTOMASYON
MİRAY ÇOBAN BİRUNİ SOSYAL HİZMETLER
İLKAY LÖK ACIBADEM RADYOLOJİ
HİLAL TUNÇLU BAHÇEŞEHİR ANESTESİ
FURKAN CANTÜRK HARP OKULU HARP OKULU
EMİRHAN AKKAYA KÜLTÜR BİLGİSAYAR PROG.
BÜŞRA YÖZ ÜSKÜDAR ÇOCUK GELİŞİMİ
EMİRHAN AKKAYA KÜLTÜR BİLGİSAYAR PROG.