Final VIP Bakırköy / 0 (212) 583 95 95
whatsapp
NE DEDİLER ? Butik Dershane hakkında neler söylediler...
Derya ATLI Öğrenci
Gerçekten temelden, sıfırdan başladım her şeye. Öğrendiklerimi gördükçe 11 senemin boşa geçtiğini anladım. Öncelikle nasıl düşünüleceğini, soruya odaklanmayı öğrendim. Verilen tüm verileri değerlendirmeyi ve soru metnini analiz etmeyi öğredim. Kısa sürede iyi yol katettiğimi soruları çözebildikçe gördüm. Geçen eğlenceli dersler anlatılamayacak kadar güzeldi. Sınavda hedefime ulaşacağımı düşünüyorum. Çünkü geldiğim nokta gerçekten farklı bir dershanede gelemeyeceğim kadar yüksek bir nokta. Özellikle Refik ve Dilek öğretmenlerim başta olmak üzere tüm öğretmenlerime verdikleri emekler için sonsuz teşekkürler. Sizi tanıdığım için çok mutluyum, iyi ki varsınız.
Eda USTA Öğrenci
Yazdan itibaren sahip olduğum tüm bilgilerimi bu kısa sürede aldığımı söyleyebilirim. Farklı dershanelere de gittim fakat buranın daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Konularımız kafamızda oturuyor, iyice öğreniyoruz. Birikimli bir şekilde ilerliyoruz ve temelden anlatılıyor. Güzel bir düzen var ve sıcak bir ortam. Rahat olduğumuz için çok daha iyi konsantre olabiliyoruz. İyi ki kaydolmuşum. Bilgilerime daha çok güveniyorum. Öğretmenlerimiz öğrenci psikolojisinden çok iyi anlıyor. Bize güven veriyor, sürekli destekliyor, motive ediyorlar. Önceden korktuğum dersler şimdi sevdiğim ve yapabildiğim dersler oldu. Matematiği tüm öğrencilik hayatım boyunca ilk defa anladım ve sevdim. Verilen ödevler tempomu artırdı.
Umutcan ERGÜN Öğrenci
Hem disiplinli hem sıcacık bir ortam üniversite hazırlık süreci başlı başına stres bunu hepimiz biliyoruz fakat dersler başladığı an farkı gerçekten anladım. Her an sorunlarınızı dinleyen, size doğru rehberlik sunan, çözdüğünüz soruları, deneme sınav sonuçlarınızda ki eksiklerinizi gideren harika bir öğretmen kadrosu var. Etütler, dersler, çalışma ortamı hedefinize giderken hep yanınızdalar.Benim için sonuç çok güzel oldu istediğim yerdeyim. Umarım sizlerde başarırsınız.
Bedirhan GÜNDEN Öğrenci
Yaz kursu ile birlikte TYT konularımı o kadar çabuk bitirdim ki AYT’ye hazırlanma sürecim çok daha rahat oldu. TYT de eksik olduğum anlamadığım her konunun üzerinden tekrar tekrar geçtik büyük bir sabırla anlamadığım her konuyu tekrar tekrar bana anlatan öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Çok uzun zamandır farklı dershane deneyimlerim oldu fakat Final dershanesi bana o kadar çok şey kattı ki eksiksiz bir şekilde sınava girdim sınav sonrası tercihlerimi yaparken dershane sahipleri ve diğer öğretmenlerimiz hepsi bizlerle tek tek ilgilendi. Hâlâ çaylarını içmeye giderim çünkü bugün olduğum yer gerçekten onların sayesinde. Muhteşem sabrınız ve içtenliğiniz için teşekkür ederim .
Barış ARSLAN Öğrenci
Geçen yıl dershaneye yazılırken ciddi tereddütlerim vardı 12. Sınıftım ve mezuna kalmak istemiyordum ama bu güzel ekip bana öyle güzel rehberlik etti ki özellikle matematikte yaşadığım ciddi sorunları çok kısa bir sürede güzel bir çalışma programı ile hallettik. Hem TYT hem AYT sınavlarımda Matematikten çok iyi netler çıkardım. Mezuna kalmadım ve şimdi çok büyük bir keyifle okuduğum bölümdeyim. Emeği geçen tüm öğretmenlerime buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
Melih YILDIZ Öğrenci
11. Sınıfta tanıştım bu güzel kurs ile ve 2 yıl boyunca aldığım eğitimin sonunda şuan istediğim üniversitedeyim. Üniversite sınavına hazırlanmak çok zor bir süreç ve bu aşamalardan geçerken o kadar zorlandım ki belki size yardımcı olabilirim diye bu yazıyı yazmak istedim. Final dershanesi öncelikle size çok iyi bir rehberlik sunuyor ki sınav sürecinde en önemli şey doğru yönlendirme, doğru çalışma programı. Rehberlik servisi bu konuda gerçekten çok iyi. Hepsine buradan bir kez daha çok teşekkür ediyorum ve diğer öğretmenlerime sevgilerimi gönderiyorum.