Final VIP Bakırköy / 0 (212) 583 95 95
whatsapp
SINIFLARIMIZ
BİREBİR
ÖZEL DERS


   
Özel Ders hizmetimiz öğrencinin evinde veya kurs merkezimizde programlanabilir. Alanında uzman ve koçluk yapabilen öğretmenlerimiz, her öğrencinin öğrenme yönteminin ve eksiklerinin farklı olduğunun bilinci ile kişiye özel bir öğrenme programı hazırlayarak eğitime başlar. Bu şekilde öğrenme verimli, yapılacak ders sayısı da optimum olur. Merkezimizde öğrenciyi izlemekle görevli danışman öğretmen yapılan dersin sonucunu hem öğretmenden hem öğrenciden alır ve öğrenim sürecini izler.
6 - 8 KİŞİLİK
BUTİK SINIFLAR

SALGIN (PANDEMİ) KOŞULLARINA UYGUN SINIFLARIMIZ 
İstanbul’un en iyi okullarında okuyan, hedefleri seçkin üniversitelerin en iyi bölümlerinde okumak olan öğrenciler başarı ve çalışma disiplini açısından homojen olan gruplarda, yoğunlaştırılmış etkileşimli bir model ile öğrenim görürler. Bu gruplarda sınıflar U masa düzenindedir ve öğrenciler öğretmenle yüz yüze öğrenim görürler. Bütün öğrenciler dersleri büyük bir ciddiyetle izler ve konuları tam öğrenirler. Bu düzeydeki öğrencilere ders verebilecek akademik ve pedagojik bilgiye sahip, alanlarında çok deneyimli öğretmenlerimiz öğrencilere hem öğretmenlik hem de koçluk yaparlar.

12 - 16 KİŞİLİK PRESTİJ SINIFLARI
İstanbul’un en iyi okullarında okuyan, hedefleri seçkin üniversitelerin en iyi bölümlerinde okumak olan öğrenciler başarı ve çalışma disiplini açısından homojen olan gruplarda, yoğunlaştırılmış etkileşimli bir model ile öğrenim görürler. Bu grupların sınıfları aydınlık, havadar ve yüz yüze öğrenim için idealdir. Bütün öğrenciler dersleri büyük bir ciddiyetle izler ve konuları tam öğrenirler. Bu düzeydeki öğrencilere ders verebilecek akademik ve pedagojik bilgiye sahip, alanlarında çok deneyimli öğretmenlerimiz öğrencilere hem öğretmenlik hem de koçluk yaparlar.